Skip to content

Webinar SAP Business One: nieuwste Web Client functies en slimme uitbreidingen

Online
26 november 2026
10:00 – 11:00 uur
SAP Business One Web Client met startpagina, tegels, analytics en extensies
Robbert Mellendijk
Online
26 november 2026
10:00 – 11:00 uur
Aanmelden

Webinar SAP Business One: nieuwste Web Client functies en slimme uitbreidingen

De SAP Business One Web Client blijft zich ontwikkelen. Steeds meer functionaliteiten zijn beschikbaar vanuit je browser en de mogelijkheden om je ERP-omgeving aan te passen worden steeds uitgebreider. Maar wat kun je daar in de praktijk mee?

Op donderdag 26 november neemt onze collega Robbert Mellendijk (Business Consultant) je mee in de nieuwste ontwikkelingen. Met live demo’s laat hij zien hoe je de Web Client slimmer inricht, gegevens inzichtelijk maakt en welke mogelijkheden er zijn om SAP Business One verder uit te breiden.

Datum: Donderdag 26 november 2026
Tijd: 10:00 – 11:00
Locatie: Online

1. De nieuwste Web Client functies en jouw eigen startpagina

Met de nieuwste update FP 2608 en de SAP Business One Roadmap van oktober 2026 krijgt de Web Client steeds meer mogelijkheden. Robbert bespreekt de belangrijkste ontwikkelingen en laat live zien hoe je de Web Client aanpast aan jouw manier van werken.

Denk aan het personaliseren van je startpagina, het aanmaken van eigen tegels en het gebruik van Web Client Analytics. Zo zie je hoe je relevante informatie en analyses overzichtelijk bij elkaar brengt.

2. SAP Business Technology Platform: meer mogelijkheden met minder programmeerwerk

Wat als je een applicatie nodig hebt die aansluit op een specifiek bedrijfsproces? Met SAP Business Technology Platform (BTP) zijn er mogelijkheden om applicaties te ontwikkelen en bestaande systemen uit te breiden.

Robbert legt uit wat SAP BTP is en laat voorbeelden zien van apps die je met low-code en no-code ontwikkelmethoden kunt bouwen.

3. Web Client Extensibility: SAP Business One uitbreiden in de praktijk

Naast de standaardfunctionaliteiten kun je de Web Client ook uitbreiden met aanvullende toepassingen. Robbert laat twee concrete voorbeelden zien.

Met Line Loop demonstreren we hoe je automatisch meerdere regels kunt bewerken. Daarnaast laten we met Sales Assist zien hoe je extra informatie over een klant of relatie inzichtelijk maakt. Zo krijg je een indruk van hoe uitbreidingen je dagelijkse werkzaamheden kunnen ondersteunen.

Benieuwd wat de nieuwste mogelijkheden voor jouw organisatie betekenen?

Meld je aan voor het webinar op 26 november en bekijk de ontwikkelingen en praktijkvoorbeelden live.

Headerafbeelding ter illustratie.